Ücretsiz e-Bülten abonesi olabilirsiniz...

Pazarlama konusunda bilgi ve birikimlerimizi paylaşmak amacıyla yayınladığımız e-bültenimize ücretsiz abone olabilir veya sosyal medya saıyfalarımıza abone olarak hem makalelerimizi hem de Pazarlama 3.0'la ilgili gelişmeleri izleyebilirsiniz.
____________________

LinkedinGoogle Gruplar
______________________

Google grubumuza üye olmak için E-posta: bölümüne e-posta adresinizi yazın (Eğer kutu görünmüyorsa E-posta yazısının önüne farenizle bir kez tıklayarak imleci kutunun içinde görün ve ardından posta adresinizi yazın) ve Kayıt ol butonuna tıklayın. Üyeliğinizi tamamlamak için bir kaç dakika sonra posta kutunuza gelen onay linkine tıklamanız yeterli olacaktır.


Google Gruplar
portakalonline grubuna kayıt ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et


-----------------------------------
RSS
Google Gruplardaki e-bülten sayfamızı ziyaret etmek için tıklayın>>

Grup mesajlarını RSS veya Atom besleyici ile izlemek isterseniz tıklayın>>
______________________

Portakal e-Bülten ayda 1 veya 2 kez elektronik ortamda yayınlanır ve yalnızca pazarlama ile ilgili konuları kapsar.

Her bültende bir veya en fazla iki pazarlama makalesinin özeti ve makalelerin tamamını okuyabileceğiniz linki bulunur. Posta kutunuzda aşağıdaki gibi görünecek Portakal e-Bülten aboneliğinden dilediğiniz anda üzerindeki linkleri kullanarak ayrılabilirsiniz.29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.