20 Şubat 1999

Honeywell yeni ofisinde

Honeywell yeni ofisinde20 Şubat 1999 - Honeywell Türkiye Organizasyonu 15 Şubat 1999'dan itibaren Kozyatağı'ndaki yeni ofisiine taşındı. Hizmet kalitesini daha da artırmak için teknolojik altyapızını da yenileyen Honeywell ofisinde 40 dış hat kapasiteli telefon santralı, 13 özel data hattı, bilgisayar destekli sesli yanıt sistemi, 100 Mbitlik altyapıya sahip 84 kullanıcılı ethernet switch'ler üzerinden çalışan network ve merkezi UPS sistemi bulunuyor. Ayrıca yeni ofisin güvenliği CCTV (kapalı devre televizyon), Proximity kart okuyucular, pasif infrared dedektörler ve manyetik kilitleri de kapsayan Honeyell XSM (Excel Security Manager) sistemiyle sağlanıyor. Bu sistem, Bina Kontrol Bölümü'nde yer alan demo odasından yönetiliyor. Demo odasında ayrıca HVAC kontrolü ve XSM sistemleri tüm ayrıntısıyla uygulamalı olarak tanıtılabiliyor. Network ekipmanı, santral, sesli yanıt sistemi ve UPS gibi donanım özel dizayn edilmiş bir odada yer alırken, Bina kontrol Bölümü'nde teknisyenler tarafından kullanılan her türlü altyapıya sahip bir workshop da bulunuyor.

Honeywell Endüstriyel Kontrol Bölümü'ndeki demo odasında da tam teşekküllü olarak kurulan DCS (Honeyell TotalPlant) ve Scada (Honeywell S9000 ve Plant Scape) sistemleri gerek tanıtım, gerekse mühendislik ve eğitim amaçlı olarak kullanılıyor. Bu odadan ayrıca tüm Türkiye'de kurulu bulunan Honeywell sistemlerine online destek sağlanabiliyor.

Hoheywell'in taşınma duyurusu değişik sektör dergilerinde "Taştık taşındık!" sloganıyla yapıldı...
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.