20 Ocak 2001

Honeywell'le webberaber!

Honeywell'le webberaber!21 Ocak 2001 - Geçtiğimiz yıl 115'inci yaşını kutlayan ve 1999'un sonunda AlliedSignal ile birleşerek yüzyılın son büyük şirket evliliğine imza atan Honeywell, Türkiye'deki web sitesini faaliyete geçirdi.
1992 yılından beri Türkiye ofisiyle Türkiye ve Orta Asya cumhuriyetlerine hizmet veren Honeywell'in, www.honeywell.com.tr adresindeki web sitesinde, konut, bina ve endüstriyel kontrol alanındaki sistemler, ürünler, uygulamalar yer alıyor.
Honeywell'in sunduğu hizmetleri ve kullanıcılara sağladığı olanakları anlatan site, kontrol sistemlerinin ve otomatik kontrol ürünlerinin hayatı hasıl kolaylaştırdığını yalnız konunun uzmanlarına değil, herkese anlatabilecek popüler bir dille kaleme alınmış açıklama bölümlerini de içeriyor.
Honeywell'in yurtdışındaki sitelerine de sistem, ürün ve konulara göre linklerin bulunduğu sitede ayrıntılı arama yapmak isteyenler için Honeywell'in dünyadaki siteleriyle bağlantılı İngilizce arama butonu da yer alıyor.
Honeywell Türkiye Genel Müdürü Levent Tezcan, dünyada yeni ekonomiye en hızlı uyum sağlayan şirketlerden biri olan Honeywell'in gerek ürünleri ve sistemleri, gerekse myhome.com, myplant.com, myaircraft.com gibi siteleriyle e-ticaretteki hacmini hızla büyüttüğünü belirterek, Türkiye'de faaliyete geçirdikleri web sitesinin bu alanda planladıkları girişimlerin ilk adımı olduğunu ifade ediyor.
Honeywell Türkiye Organizasyonu'nun, www.honeywell.com.tr adresindeki sitesinde dünyada ve Türkiye'de kontrol sektöründeki son gelişmeler yanında pek yakında kullanıcıların download edebilecekleri Türkçe içerikli ayrıntılı ürün ve sistem bilgileri de yer alacak.
Konut ve Bina Kontrol Sistemleri, Konut ve Bina Kontrol Ürünleri ile Endüstriyel Kontrol bölümlerinden oluşan Honeywell Türkiye Organizasyonu'nun, Türkiye'nin en büyük bina komplekslerinde ve başta petrol-kimya sanayi olmak üzere en büyük sanayi kuruluşlarının kontrol sistemlerinde imzası bulunuyor. Bina ve Konut Kontrol Ürünleri Bülümü ise ısıtma, soğutma, yanma kontrolü, su kontrolü, hava-su arıtma ve konut otomasyonu ürünleriyle son kullanıcılara daha çok konfor, güvenlik ve tasarruf sunuyor. (Kurum yayıncılığı, içerik sağlama)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.