10 Mayıs 2001

"Küresel çapta yerel uzmanlık" Türkiye gayrimenkul piyasasında...

"Küresel çapta yerel uzmanlık" Türkiye gayrimenkul piyasasında...10 Mayıs 2001 - Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Zinciri Colliers International, Türkiye temsilcisi olarak Resco'yu seçti. Şubat 2001 itibariyle Türkiye'de Colliers Resco olarak faaliyetlerine devam edecek olan Colliers International, 10 yıldır Türkiye'de temsil ediliyordu. Zincirin Türkiye'deki faaliyetlerinin Colliers Resco tarafından üstlenilmesiyle, özellikle A sınıfı ofis ve konut piyasasına yeni ve oldukça güçlü bir soluk geleceği belirtiliyor. İki şirket arasındaki temsilcilik anlaşmasının imza töreni 14-17 Mart tarihlerinde Cannes'da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MIPIM 2001 sırasında gerçekleştirilecek.

1998 yılında kurulan, kısa sürede özellikle kiralama, pazarlama, proje geliştirme danışmanlığı gibi konularda pek çok önemli projeye imza atan Resco, yalnızca 2000 yılında 26 bin metrekarelik ofis alanının pazarlamasını gerçekleştirdi ve 75 bin metrekarelik proje geliştirme çalışmasında görev aldı. Colliers Resco'nun pazarlama danışmanlığını üstlendiği binalar arasında Ser Plaza ve Maslak Polaris gibi son dönemde oldukça rağbet gören binalar yer alıyor. Mal sahibi ve kullanıcı temsilcisi olarak 30'a yakın yerli-yabancı kuruluşa hizmet veren Colliers Resco Proje geliştirme konusunda da Tekfen Holding ve Üçgen İnşaat'ın danışmanlığını yürütüyor.

Geniş hizmet alanı
Colliers Resco, kiralama ve satış konularında mal sahibi, kullanıcı temsilciliği ile Gayrimenkul geliştirme danışmanlığının yanı sıra Gayrimenkul portföy yönetimi, Bina yönetimi, Değerleme / ekspertiz, Kira anlaşmaları analiz ve değerlendirmesi, Kira anlaşmaları takip ve yönetimi, Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı, Tesis yönetimi ve Finansal analiz konularında da uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Güçlü bir araştırma birimine sahip olan Collliers Resco, yerli ve yabancı yatırımcılar için de kuruma / konuya özel araştırma ve değerlendirme raporları ile Küresel / Bölgesel / Yerel güncel gayrimenkul piyasa araştırma raporları hazırlıyor.

Yaş ortalaması 30 olan dört girişimci tarafından 1998 yılında kurulan Colliers Resco, halen İstanbul'daki ofisiyle Türkiye geneline, Bakü ve Alma Ata ofisleriyle Kafkaslar ve Orta Asya piyasalarına hizmet veriyor. Şirketin Colliers International adı altında faaliyet gösteren Kafkaslar ve Orta Asya operasyonu, Orta Asya ülkelerindeki ofis sayısını yakın bir gelecekte artırmayı planlıyor.

Küresel çapta yerel uzmanlık!
Colliers International, dünyanın her yerinde, gayrimenkul yatırımcılarına ve kullanıcılarına katma değeri yüksek hizmetler sunuyor. Colliers Resco gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinde Colliers'ı temsil eden firmalar ise uluslararası kalite standartlardaki hizmetlerini yerel uzmanlıkla birleştiriyorlar; kısaca müşterilerine "Küresel çapta yerel uzmanlık" sunuyorlar...

Colliers International
52 ülkedeki 251 ofisi, 8 bini aşkın uzman profesyonel kadrosuyla müşterilerine dünyanın her yerinde yüksek kalitede gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunan Colliers International, bağımsız yerel şirketlerin oluşturduğu bir zincir olarak hizmet veriyor. 1988 yılında Asya, Kanada ve ABD‘deki şirketlerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Colliers, halen 40 milyon metrekarenin üstünde gayrimenkul portföyünü yönlendiriyor ve yılda yaklaşık 1 milyar dolarlık ciro gerçekleştiriyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.