9 Şubat 2002

Honeywell hizmet kalitesini belgelendirdi!

Honeywell hizmet kalitesini belgelendirdi!9 Şubat 2002 – Honeywell'in Yaklaşık bir yıldır sürdürdüğümüz kalite sistemi çalışmaları sonucunda Honeywell Türkiye Organizasyonu hizmet kalitesini uluslararası ISO9001 standardıyla belgelendirdi.

Alman akreditasyon kuruluşu DAR ve ABD'li akreditasyon kuruluşu ANSI-RAB tarafından verilen ve Honeywell Türkiye organizasyonunun üç ana bölümü olan Endüstriyel Kontrol, Konut ve Bina Kontrol Sistemleri, Konut ve Bina Kontrol Ürünleri bölümlerinin yanı sıra finansman ve pazarlama departmanlarını da kapsayan kalite belgesinin hazırlık süreci Bureau Veritas Quality International firmasıyla birlikte yürütüldü. Honeywell Türkiye organizasyonu böylece Orta Doğu Bölgesinde ISO 9001 Kalite Belgesi alan ilk Honeywell organizasyonu ünvanına da sahip oldu.

Honeywell'in kurduğu sistemlerde kullanılan tüm malzeme ve ekipman, Honeywell'in çeşitli ülkelerdeki ISO standartlarına sahip tesislerinde üretiliyordu. Honeywell Türkiye organizasyonunun ISO 9001 sertifikasına sahip olmasıyla, Honeywell üretim, tasarım, mühendislik ve servis hizmetlerinin kalitesini bir bütün olarak Türkiye'de de belgelendirmiş oldu. Honeywell Türkiye Genel Müdürü Levent Tezcan, Honeywell'in Türkiye'de kontrol sektöründe en son teknolojinin, kesintisiz servis ve mühendislik desteğinin tek adresi olmaya devam edeceğini belirterek, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışını daha da mükemmel hale getirmek için kriz ortamına rağmen yatırımların sürdürüleceğini vurguluyor.

1940'lı yıllardan beri ürünleriyle, 1968'den beri temsilcilikleriyle 1992 yılından beri de kendi ofisiyle Türkiye'de bulunan Honeywell, 117 yıllık deneyimiyle dünyanın 100'den fazla ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de kontrol sektörüne öncülük ediyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.