10 Ekim 2002

Arcelor'un kurumsal kimlik çalışması tamamlandı ve marka takdimine start verildi.

Arcelor'un kurumsal kimlik çalışması tamamlandı ve marka takdimine start verildi.10 Ekim 2002 - Lüksemburglu çelik devi Arbed 2002 yılı başında Fransız Usinor ve İspanyol Aceralia ile birleşerek dünyanın en büyük çelik üreticisi Arcelor Group'u oluşturdu. Biz de 2000 yılından beri Arbed için verdiğimiz hizmeti artık Arcelor için vermeye başladık. Öncelikle grubun yeni kurumsal kimliğini Türkiye'ye uyguladık. Tüm sarf malzemelerini, baskılı malzemelerini, broşürlerini, promosyon malzemelerini yeniden tasarladık. Yeni kimliğin takdimini Ekim ayında Yapısal Çelik Haftası'nda başlattık.
Arcelor'un lansman kampanyası "Parlak bir geleceğin habercisi" ana temasıyla gerçekleştirildi. Arcelor'un yenilikler ve yaratıcı fikirlerle yapı sektörüne sunacağı çözümler ve sağlayacağı katkılar lansman kampanyasının odak noktasını oluşturdu. (kurumsal kimlik, logo, proje, pazarlama danışmanlığı)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.