15 Mart 2003

Zanotti-Safkar strateji raporu ve kurumsal kimlik rehberi tamamlandı

Zanotti-Safkar strateji raporu ve kurumsal kimlik rehberi tamamlandı15 Mart 2003 - Soğutma sistemleri alanında dünya devi İtalyan Zanotti ile aynı alanda Türkiye'nin lider kuruluşu Safkar'ın oluşturduğu Zanotti-Safkar ortak yatırımı, kurumsal kimliğinin inşası ve pazarlama planlaması için 2002 sonunda Portakal'la anlaşmıştı. 2003 Mart ayında yaklaşık 4 aylık bir çalışma sonucunda kurumsal kimlik inşası, pazarlama planlaması ve bir de broşür uygulamasıyla çalışmamızı tamamladık.
Firmanın kurumsal kimliği tazelik ve soğuk zinciri anlatırken "Bozulmak yok!" sloganı Zanotti-Safkar'ın kesintisiz servis anlayışına vurgu yapıyor.
Zanotti-Safkar markasının pazarlama planlaması ise soğuk zincir pazarında soğutucu seçimi konusunda karar vericilerle yapılan görüşmeler sonucunda oluşturuldu. Pazarlama konsepti ve planının temelinde Zanotti'nin yüksek teknolojisi ve Safkar'ın Türkiye çapındaki yaygın servis ağının vurgulanması yatıyor..(kurumsal kimlik, logo, proje, pazarlama danışmanlığı)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.