21 Ekim 2003

Yapısal Çelik Günü 2003

Yapısal Çelik Günü 200321 Ekim 2003 – İlki 2000 yılında gerçekleştirilen Yapısal Çelik Günleri'nin döndüncüsü 21 Ekim 2003'te İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampusü; Süleyman Demirel Kültür Markazi'nde gerçekleştirildi. Türk Yapısal Çelik Derneği'nun (TYÇD – TUCSA) organize ettiği etkinlikler; Arcelor Long Commercial ve Arcelor International tarafından desteklendi, organizasyonun tamamı Portakal tarafından gerçekleştirildi.
Yapısal Çelik sektöründen 15 firmanın katıldığı Yapısal Çelik Günü seminer ve sergisi, mimar, mühendis ve öğrenciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı ve yaklaşık bir ziyaretçi ve katılımcıyı ağırladı. Yapısal Çelik Günhü'nde Portakal tarafından Arcelor International'in sponsorluğuyla hazırlanan Yapısal Çelik Günü 2003 filminin de gösterimi yapıldı. Etkinlik sırasında çeşitli projelerin yanı sıra Kurumsal kimliği Portakal tarafından oluşturulan Yapısal Çelik Kalite Belgesi TucsaMARK'ın da tanıtımı gerçekleştirildi. (organizasyon, proje, basın danışmanlığı)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.