30 Nisan 2004

TUCSAmark Yapı Fuarı'nda

TUCSAmark Yapı Fuarı'nda30 Nisan 2004 - Türk Yapısal Çelik Derneği geçen yıldan farklı olarak bu yıl yalnızca yapısal çeliği inşaat sektörüne daha yakından tanıtmakla kalmayacak, aynı zamanda "Yapısal Çelik Yeterlik Belgesi TUCSAmark" programının da tanıtımını gerçekleştirecek. Geçen yıl 21 Ekim'de düzenlenen Yapısal Çelik Günü'nde ilk kez kamuoyuna açıklanan TUCSAmark programını tüm inşaat sektörü Yapı Fuarı boyunca yakından inceleme fırsatı bulacak.
İnşaat sektöründe bir meslek örgütünün ilk kez kendi kendine standart getirme çalışması olarak dikkat çeken TUCSAmark, Yapısal Çelik Derneği üyesi firmaların mali büyüklükleri, makine-ekipman-personel güçleri, iş konuları, çalışma alanları ve sahip oldukları kalite yönetim sistemleri bakımından derecelendirilmesini sağlıyor. Böylece bir yandan inşaat sektöründen hizmet talebinde bulunan kamu ve özel kuruluşların daha sağlıklı seçim yapabilmelerine olanak sağlanıyor, diğer yandan da sağlıksız inşaat, kayıt dışı ekonomi vb. çeşitli risklerin ortadan kaldırılması amaçlanıyor.
Özel olarak çelik yapı sektörünün sağlıklı gelişmesi, genel olarak da tüm yapı sektörünün doğru yönde gelişimine öncülük etmek üzere oluşturulan TUCSAmark programı ile ilgili ayrıntılı dokümantasyon, Yapı Fuarı boyunca, ikinci salonda Yapısal Çelik Alanı'nda Türk Yapısal Çelik Derneği Standı'ndan sağlanabilecek.
TucsaMark kurumsal kimliği 2003 yılı sonunda Portakal tarafından Türk Yapısal Çelik Derneği için geliştirildi. Yapılan kurumsal kimlik ve içerik çalışmasında oldukça karmaşık bir standardizasyon sistemi getiren TucsaMARK'ın tüm bu karmaşıklığına rağmen yapı siektörü tarafından son derece kolay algılanır ve anlaşılır olması amaçlandı. (kurumsal kimlik, logo)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.