2 Mayıs 2004

Yapısal çelikçiler Yapı Fuarı'nda yine hep birlikte!

Yapısal çelikçiler Yapı Fuarı'nda yine hep birlikte!2 Mayıs 2004 - Türk Yapısal Çelik Derneği, geçen yıl üyeleriyle birlikte tek çatı altında Yapı Fuarı'na katılarak bir "ilk"e imza atmıştı. Projecilerden üreticilere, hafif çelik üreticilerinden fabrikatörlere kadar çelik yapı sektörünün her alanından üyelerin katılımıyla oluşturulan "Yapısal Çelik Alanı" geçen yıl fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı olmuştu. Geçen yıl karşılaşılan bu ilgiden çok memnun kalan Türk Yapısal Çelik Derneği üyeleri bu yıl Yapı Fuarı'na çok daha büyük bir alanda katılıyorlar.

15 firma ve Türk Yapısal Çelik Derneği'nin yer aldığı Yapısal Çelik Alanı bu yıl da 2 numaralı salonda 363 metrekare üzerine kuruluyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çelik yapı sektörünün değişik segmentlerinde faaliyet gösteren firmaların bulunacağı Yapısal Çelik Alanı, ziyaretçilerin yapısal çelikle ilgili her türlü soruya yanıt bulabilecekleri, çelikle ilgili değişik uygulamaları bir arada görebilecekleri, çeliğin sunduğu her türlü olanağı yakından inceleyebilecekleri bir "showroom" özelliğini taşıyacak.
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Portakal tarafından geliştirilen projeyle oluşturulan Yapısal Çelik Alanı, hafif çelik konstrüksiyon ve alçıpan kaplamalardan oluşuyor. Her kurumun standı kendi kurumsal renklerini ve özelliklerini yansıtırken ortak alan, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birlik içinde çeşitliliği ve yapısal çelik sektörünün gelişmiş yapısına vurgu yapıyor. Ayrıca standın tanıtımı için hazırlanan basın ilanlarında ve standın genelinde kullanılan büyük boy dijital baskılarda çeliğin çevreci, estetik, hesaplı, uzun ümürlü ve esnekliklik gibi özelliklerine dikkat çekiliyor.


Fuara Yapısal Çelik Derneği çatısı altında şu firmalar katıldı: Arcelor, Akşan, Tabosan, Alka, Köşk Çelik, Ağır Haddecilik, Kroman Çelik, Rozak, Çelik Yapı, Uskon, Temsan, Corus, Alfacelik, Atlantis İnşaat. (organizasyon, proje, pazarlama danışmanlığı, basın danışmanlığı, Fuar danışmanlığı, stand)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.