15 Mayıs 2004

Gözler Arcelor standındaydı

Gözler Arcelor standındaydı15 Mayıs 2004 - Türk Yapısal Çelik Derneği, geçen yıl üyeleriyle birlikte tek çatı altında Yapı Fuarı'na katılarak bir "ilk"e imza atmıştı. Projecilerden üreticilere, hafif çelik üreticilerinden fabrikatörlere kadar çelik yapı sektörünün her alanından üyelerin katılımıyla oluşturulan "Yapısal Çelik Alanı" geçen yıl fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı olmuştu. Geçen yıl karşılaşılan bu ilgiden çok memnun kalan Türk Yapısal Çelik Derneği üyeleri bu yıl Yapı Fuarı'na çok daha büyük bir alanda katıldılar. Tüm fuar katılım organizasyonu ve iletişim çalışmaları da geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Portakal tarafından yürütüldü.
Arcelor da geçen yıl Yapı Fuarı'nda gördüğü yoğun ilgiyi, geniş stand alanıyla bu yılda sürdürmeyi başardı. Arcelor FCS ve Arcelor International tarafından oluşturulan Arcelor Standı'nın ziyaretçileri, profillerden, palplanşlara, kompozit döşeme sistemlerinden değişik özellikteki cephe kaplamaları gibi yapısal yassı ürünlere kadar yapı sektörüne yönelik pek çok ürünü yakından tanıma ve inceleme fırsatı buldular. Arcelor standını ziyaret eden mimar, mühendis ve yatırımcılar, zengin ürün yelpazesi yanında, yapısal çelikle ilgili pek çok konuda da Arcelor'un deneyimli kadrosundan bilgi aldılar.
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Arcelor Standı, Arcelor'un öncü, yenilikçi ve sürdürülebilir gelişmeyi merkeze alan kurumsal anlayışını yansıtıyordu. Yalın ve bir o kadar da güçlü mesajları yansıtan standa ek olarak, Yapısal Çelik Alanı'nı süsleyen 5'er metrelik iki kule ve 12 metrelik profilden oluşan Yapısal Çelik Takı'nın sponsorluğunu da Arcelor üstlendi.

(organizasyon, proje, pazarlama danışmanlığı, basın danışmanlığı, Fuar danışmanlığı, stand)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.