21 Temmuz 2005

Küçük ve Orta Boy prosesler için Honeywell Endüstriyel Kontrol Ürünleri

Küçük ve Orta Boy prosesler için Honeywell Endüstriyel Kontrol ÜrünleriHoneywell Endüstriyel Çüzümler Bölümü'nün Ürün Seçim Kılavuzu ve Fiyat Katalogları çalışması bitirilerek yayınlandı.
Endüstriyel Çözümler bölümü tarafından ilk kez hazırlanan Ürün Seçim Kılavuzu sayesinde Honeywell'in küçük ve orta boy prosesler için geliştirdiği analitik cihazlar, sensing and control, hibrid kontrol ve kayıt cihazlarından oluşan ürün grupları küçük ve orta boy işletmeler tarafından da kolaylıkla sipariş edilebilecek.
Honeywell'in özellikle hibrid kontrol cihazları küçük ve orta boy prosesler için PLC ve Single-Multi Loop kontrolörlerin özelliklerini bir araya getirerek son derece hesaplı ve en yüksek güvenilirliğe sahip çözümleri sunuyor.
Honeywell'in kağıtlı ve kağıtsız kayıt cihazları, kontrol ve programlama cihazları, analitik cihazlar ve transmitterlerden oluşan ürün grupları da yine küçük ve orta boy proseslerde pazar lideri ürünleri barındırıyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.