10 Ekim 2005

CentraLine; Honeywell'den küçük ve orta boy binalar için ideal çözümler

CentraLine; Honeywell'den küçük ve orta boy binalar için ideal çözümlerHoneywell, küçük ve orta boy binalar için geliştirdiği Centraline markası ve Avrupa Birliği Binaların Enerji Performansı Yönergesi konularında 10 Kasım'da bir bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

Avrupa birliği, "Binaların Enerji Performansı Yönergesi" doğrultusunda 2006 Ocak ayından itibaren binaların enerji verimliliğinin ölçülmesi, denetlenmesi ve arttırılması konusunda üye ülkelere yeni sorumluluklar yükledi. Bu doğrultuda, bina otomasyonu sistemlerine de enerji verimliliğinin izlenmesi ve iyileştirilmesi konusunda önemli görevler düşüyor.

Büyük ölçekli binalarda bina yönetimi ve verimliliği konularında hem yeterli yatırım, hem de yeterli teknik personel bulunurken, küçük ve orta ölçekli binalar verimli, işletimi kolay ve gelecekteki gelişmeler ve genişlemelere uyum sağlayabilecek bir otomasyon sistemine ihtiyaç duyuyorlar.

CentraLine, küçük ve orta ölçekli binalardaki bu açığı kapatacak ideal çözümleri sunuyor...
CentraLine ile etkinliği kanıtlanmış kontrol uygulamaları minimum saha çalışması ile kurulurken kullanımı en kolay bina otomasyonu sistemleri oluşturuluyor.

Honeywell tarafından 10-Kasım-2005 tarihinde düzenlenecek toplantıda CentraLine çözümleri yanında; "Avrupa Birliği Bina Enerji Performansı Yönergesi"nin Türkiye için örnek oluşturacak Almanya uygulamaları hakkında detaylı bilgi verilecek.

Toplantıyla ilgili detaylı bilgi
0216 578 71 20 no'lu telefondan alınabilir.Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.