3 Ocak 2006

BMS şap makineleri çok yakında Türkiye'de

BMS şap makineleri çok yakında Türkiye'deAvrupa'nın iki şap makinesi üreticisindenr biri olan BMS Baumaschinen tarafından üretilen şap makineleri, 2006'dan itibaren :BMS'nin ortaklığıyla oluşturulan Türkiye organizasyonu tarafından satılacak. Satış, servis ve kiralama hizmeti verecek olan BMS Türkiye organizasyonunun pazarlama stratejisi Portakal tarafından oluşturuluyor.


30 Aralık 2005 - Avrupa'nın önde gelen şap ve inşaat makineleri üreticisi BMS, Türkiye'de pazarlama danışmanı olarak Portakal'la çalışma kararı aldı. Merkezi Almanya'da bulunan ve Avrupa pazarında faaliyet gösteren iki şap makinesi üreticisinden biri olan BMS Baumaschinen firmasının ortaklığıyla kurulacak pazarlama şirketi, Türkiye'de inşaat sektörüne satış, servis ve kiralama hizmetleri sunacak. Batı Avrupa'da, inşaatlarda sağladığı yüksek hız nedeniyle tüm ince beton işlemlerinde kullanılan şap makineleri, Türkiye'de sınırlı sayıda projede kullanılıyor. Yüksek kapasiteleri sayesinde en küçüğünden en büyüğüne her türlü alanda ve yüksek katlarda hızlı şap dökülebilmesini sağlayan BMS şap makineleri, ince betonun uzun mesafelere ve yüksek katlara aktarılmasını sağlayarak zamandan ve işçilikten önemli tasarruf sağlıyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.