6 Eylül 2004

KOBİLEREREKLAM ARŞİVİ

KOBİLEREREKLAM ARŞİVİKobilerereklam.com arşivine Portakalonline veritabanından erişebilirsiniz.
Arşivde sorgulama yapmak için sol taraftaki menüde yer alan ARAMA linkine tıklayarak kutuya aramak istediğiniz ürün, firma veya sektör adını girebilirsiniz.
Örneğin;
yapılan işler için, broşür, ilan, logo. proje, danışmanlık vb.
sektörler için, yapı, otomasyon, sigorta vb.
firmalar için honeywell, emülzer. AGG vb.
kelimeleri girerek ARA butonuna bastığınızda örnekler sıralanacaktır.
Daha net bir arama için arama kutusuna yalnız bir kelime girin, birden fazla kelime girdiğinizde yazdığınız her kelimenin tek tek geçtiği belgeler de listelenir.
Örneğin kurumsal kimlik örnekleri aramak için yalnızca kurumsal yazmanız veya yapı sektörü ile ilgili işleri görmek için yalnızca yapı yazmanız yeterlidir.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.