10 Mart 2006

ORL işitme Cihazları için yapılan pazar çalışması meyvelerini veriyor

ORL işitme cihazları için uzun süredir devam eden pazar çalışmalarından çıkan sonuçlar doğrultusunda oluşturulan basın kampanyası Mart ayıyla birlikte başladı.

5 Mart 2006 -
ORL işitme cihazları için uzun süredir devam ettirdiğimiz pazar çalışmaları sonuç vermeye başladı. Bu çalışmada çıkan sonuçlar doğrultusunda oluşturulan basın kampanyası Mart ayıyla birlikte start aldı.
ORL'nin işitme cihazı kullanıcılarına sunduğu değerleri ön plana çıkartan basın kampanyasının ilk etabı üç hafta boyunca Sabah, Vatan ve Takvim gazetelerinde devam edecek.
"İşitme cihazı alırken ORL'yi seçtiğinizde" üst başlığıyla çıkan ilan serisinin her versiyonunda ORL'nin kullanıcılara sunduğu ayrı bir değer öne çıkartılıyor. İlki "ORL'yi seçtiğinizde size özel tasarlanmış bir işitme cihazına sahip olursunuz" sloganıyla yayınlanan ilan serisinde, ORL'nin hızlı ve kesintisiz teknik servis desteği, kalite belgeli hizmet anlayışı, her yaşa, ihtiyaca ve her bütçeye uyan geniş ürün yelpazesi, deneyimli ekibi, çocuklara özel yaklaşımı, ürünlerinin teknolojisi ve kredi kartı, banka kredisi gibi geniş ödeme seçenekleri anlatılıyor.
ORL için kullanıcılar, satıcılar ve odyometristlerle yoğun bir pazar çalışması gerçekleştirildi.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.