9 Mart 2006

Bilgi yarışması, soru üretim ve satış portalı Sorushop.com yayında

Bilgi yarışması, soru üretim ve satış portalı Sorushop.com yayındaEditorler.com uyeleri tarafından hazırlanan; bilgi yarışma programlarına soru hazırlayan, web sitelerine ücretsiz yarışma ekleme fırsatı veren www.sorushop.com yayında. "Sitene Yarışma Ekle" linkine tıklayarak siz de sitenize kolayca bilgi yarışması ekleyebiliyorsunuz.

10 Mart 2006 - Editorler.com üyeleri tarafından hazırlanan Türkiye'nin ilk profesyonel "online bilgi yarışması, soru üretim ve satış portalı" www.sorushop.com start aldı. Bugüne dek; ekonomi kulvarındaki bir çok gazete ve dergide yönetici düzeyinde çeşitli sorumluluklar üstlenen Fahri Alakent'le, kültür sanat alanındaki çalışmalarıyla tanınan gazeteci-yazar Nalan Manyaslı Alakent'in yönetiminde hazırlanan sitede, profesyonel soru yazarları da yer alıyor. Sorushop, öncelikle kamu ya da özel şirketlere, görsel ve yazılı medyaya, bilgi yarışma programlarına "özel proje" kapsamında soru hazırlayacak. Sorular bir çok format ve kategoride isteğe göre şekillenebiliyor.

Sorushop'un internet portalındaki, online bilgi yarışması da dikkat çekici. Hiçbir yerde yayınlanmamış, uzman danışma kadrosunun kontrolünden geçen "doğruluğu test edilmiş" soruların yer aldığı bilgi yarışması, kanıksanmış bilgi yarışma sitelerinden sıkılanlar için iyi bir fırsat. Sitenin Nisan ayında en iyi yarışmacılara vereceği ödül de oldukça renkli. İlk 100'e giren yarışmacılar Cem Yılmaz gösteri bileti ve kitap hediyeleri kazanma şansına erişecek. Sorushop'un "sitene bilgi yarışması ekle" hizmeti ise bu alanda bir ilk. İnternette web sitesi bulunan herkesin ücretsiz olarak alabileceği bu hizmeti bilgisayara kurmak son derece basit.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.