28 Mart 2006

İnşaat sektöründe şap ve zemin uygulamaları konusunda gerçekleştirdiğimiz pazar çalışması tamamlandı

İnşaat sektöründe şap ve zemin uygulamaları konusunda gerçekleştirdiğimiz pazar çalışması tamamlandıAlmanya'da altı yıldan fazla süredir inşaat sektörü için zemin ve sıva uygulaması yapan EHB firması için gerçekleştirilen pazar çalışması tamamlandı.

Almanya'nın Beckum kentinde Türk girişimciler tarafından kurulan ve şu anda Almanya'nın önde gelen inşaat firmaları için başta şap ve sıva olmak üzere çeşitli konularda hizmet veren EHB Beckum için yapılan pazar çalışması tamamlandı. Türkiye pazarında inşaat sektörü için çeşitli konularda uygulama hizmeti vermek üzere girişimde bulunmayı düşünen firma için müteahhitler, uygulamacılar ve üretici firmaları kapsayan detaylı bir pazar çalışması gerçekleştirildi. Türkiye'de inşaat sektöründe sıkıntısı çekilen kaliteli uygulama konusunda önemli bir açığı kapatmayı hedefleyen EHB, Türkiye'deki yatırımı için önümüzdeki günlerde kararını verecek.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.