15 Mayıs 2006

Mayıs ayı fuarlarla başladı

Mayıs ayı fuarlarla başladı8 Mayıs 2006 - Mayıs ayının ilk haftasında gerçekleştirilen Türkiye'nin iki önemli fuarı Yapı 2006 ve Sodex'e katılan, Honeywell, Emüzer ve Arcelor fuarlardan oldukça olumlu sonuçlarla ayrıldılar.
Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenen Sodex Fuiarı'na Honeywell Otomasyon ve Kontrol Ürünleri Bölümü 100 metrekarelik bir standla katıldı. Yanma Kontrol Ürünleri, Su Kontrol Ürünleri, Konfor Kontrol ve HVAC ürünleri ile küçük ve orta boy binalar için geliştirilen CentraLine çözümlerinin yer aldığı Honeywell standı oldukça yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahne oldu.
Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden Arcelor'un uzun ürünlerini Türkiye ve Doğu Akdeniz bölgesinde pazarlayan Arcelor International ise geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Bu yıl da Yapı Fuarı'na Türk Yapısal Çelik Derneği üyeleriyle birlikte katıldı.
Portakal tarafından iki yıla yakın bir zamandır pazarlama danışmanlığı hizmeti verilen Emülzer de her zaman olduğu gibi Yapı Fuar'nın yalıtım konusuna ayrılan üçüncü salonunda ziyaretçileriyle buluştu. Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen Yapı Fuarı'ndan son derece memnun ayrılan Emülzer, yoğun ziyaretçi trafiği yanında yerli ve yabancı pek çok iş bağlantısı da kurdu. İspanya Ürdün, Lübnan gibi ülkelerden bayilerini de ağırlayan Emülzer "Likit Yalıtım Teknolojisi" konseptiyle su yalıtımı alanında ilgi odağı olmayı sürdürdü.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.