15 Mayıs 2006

Colliers için relansman ve iletişim planlaması çalışması başladı

Colliers için relansman ve iletişim planlaması çalışması başladı10 Mayıs 2006 - Marka takdimi Portakal tarafından gerçekleştirilen ve 2001 yılından beri uluslararası gayrimenkul zinciri Colliers'ın Türkiye ofisi olarak çalışan Colliers Resco için yeni bir projeye başlandı. Colliers Resco'nun Türkiye'de bundan sonra Colliers Ihternational adıyla faaliyetlerini sürdürmesi ve alışveriş merkezleri ile konut alanında da çalışmaya başlaması nedeniyle Colliers için iki ayaklı bir proje yürütülüyor. Projenin ilk ayağını firmanın yeni adı ve yeni faaliyet alanlarıyla basında relansmanı, ikinci ayağını ise pazarlama planlaması oluşturuyor. İlk aşamada diagnostik çalışmayla başlayan proje, bu aşamanın tamamlanmasından sonra üç ay sürecek bir basın danışmanlığı çalışması ve eş zamanlı olarak yürütülecek bir iletişim planlamasıyla tamamlanmış olacak.
Şimdiye kadar ağırlıklı olarak A sınıfı ofis piyasası, arsa ve sanayi binaları konusunda aracılık hizmeti veren Colliers Türkiye, aynı zamanda değerleme, fizibilite, proje geliştirme gibi konularda da uluslararası standartlarda araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.