19 Haziran 2006

Honeywell Roadshow 2006 gerçekleştirildi

Honeywell Roadshow 2006 gerçekleştirildi10 Haziran 2006 - Honeywell Bina Çözümleri Bölümü'nün 2006 Roadshow programının İstanbul ayağı 7 Haziran 2006'da Hyatt Regency Otel'de gerçekleştirildi. 100'den fazla bina yöneticisinin katıldığı toplantıda saat 14:00-17:00 saatleri arasında değişik bina yönetim uygulamaları, gerçek cihazların kullanıldığı bilgisayar destekli simülatörlerle dinleyicilere aktarıldı.
Güvenlik sistemleri, yangın algılama alarm ve söndürme sistemleri, HVAC sistemleri ve entegre bina yönetim sistemlerinde son gelişmelerin ve uygulamaların yer aldığı programdaki sunumlar, Honeywell Bina Çözümleri'nden Mustafa Altuntaş, Burak Akbulut , Okan Koşar ve Bahadır Demiray tarafından gerçekleştirildi. Kartlı geçişten yangın dedektörüne, fan-coil termostatlarından CCTV'ye kadar pek çok cihazın yer aldığı 6 adet simülasyon panosu, İki dev ekran, iki bilgisayar ve bir kameranın kullanıldığı sunumda, gerçek örneklerden yola çıkarak sistemlerin bina yöneticilerine sağladığı olanaklar canlı olarak anlatıldı.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.