26 Haziran 2006

Portakal Pazarlama Danışmanlığı'dan
Temmuz Fırsatı:
Pazarlama Beyin Fırtınası Toplantıları...

Pazarlamayla ilgili pek çok sorunun aslında bakış açılarıyla ilgili olduğunu, büyük paralar harcamadan pek çok sorunun üstesinden gelebileceğinizi, küçük değişikliklerle büyük değişimlerin yolunu açabileceğinizi unutmayın!

26 Haziran 2006 -
İşletmeniz, ürününüz veya hizmetiniz, pazarınız, pazarlama hedefleriniz ya da pazarlama ekibinizle ilgili her türlü pazarlama sorununu tartışmak için Temmuz ayında bizimle birlikte beyin fırtınası yapabilirsiniz.

Sorununuzu veya sorunlarınızı tanımlayın, firmanız, ürününüz/hizmetiniz ve pazarınızla ilgili bize bilgi verin ve toplantı gününüzü belirleyin!

Firmanızda siz dahil en fazla 3 kişiyle birlikte; firmanız, sektörünüz, pazarlama sorunlarınızla ilgili 3 saatlik beyin fırtınası toplantısı Temmuz ayı süresince 150 YTL+KDV.

Konuyla ilgili soru sormak veya rezervasyon yaptırmak için 0212 368 83 20 no'lu telefondan Nesteren Şencan Görgülü'yü arayabilir veya nesteren@portakalonline.com adresine mail gönderebilirsiniz.

ÖNEMLI:
---------------
Portakal Pazarlama Danışmanlığı Pazarlama Beyin Fırtınası Toplantıları, "eğitim" değildir ve toplu halde yapılmaz. Tek bir firmaya özel pazarlama sorunlarının tartışıldığı toplantılardır. Toplantıların verimli olması için firmanın ortakları veya pazarlama konusundaki karar vericilerinden en fazla üç kişinin katılması tavsiye edilir. Yukarıda anlatılan kampanya yalnızca Temmuz 2006 için geçerlidir ve ay içinde belirli bir saat kotası dolduğunda kampanya sona erer.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.