30 Temmuz 2006

Colliers için yürütülen diagnostik çalışma tamamlandı, basın danışmanlığı çalışması sürüyor

Colliers için yürütülen diagnostik çalışma tamamlandı, basın danışmanlığı çalışması sürüyorMarka takdimi ilk kez 2001 yılında Portakal tarafından gerçekleştirilen Colliers Türkiye için başlatılan diagnostik çalışma tamamlandı ve stratejik rapor sunumu gerçekleştirildi. Diagnostik çalışmadan hemen sonra başlatılan basın danışmanlığı çalışması ise halen devam ediyor.

30 Temmuz 2006 -
Marka takdimi Portakal tarafından gerçekleştirilen ve 2001 yılından beri faaliyetine devam eden uluslararası gayrimenkul zinciri Colliers Türkiye için yürütülen iki ayaklı pazarlama projesinin diagnostik çalışma ve pazarlama planlaması aşamalarını kapsayan bölümü tamamlandı. Şirketin yeni faaliyet alanlarıyla basında relansmanını kapsayan basın danışmanlığı çalışmaları ise halen devam ediyor.
Aşağıdaki linklerde Colliers Türkiye Ofisi ile ilgili bazı haberlere ulaşabilirsiniz...

Yabancı talebi ofis kiralarını yüzde 30 artırdı

Arapları da kaçırmayalım (PDF dosyası)

Yer gök alışveriş merkezi

CNBC-e Emlakçi Programı (27/06/2006)(1,4 Mb WMV film dosyası)

Projelerinizin değerini artırın

Şimdiye kadar ağırlıklı olarak A sınıfı ofis piyasası, arsa ve sanayi binaları konusunda aracılık hizmeti veren Colliers Türkiye, aynı zamanda değerleme, fizibilite, proje geliştirme gibi konularda da uluslararası standartlarda araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.