23 Eylül 2006

Honeywell Yönetm Kurulu Başkanı ve CEO'su Dave Cote Türkiye'deydi...

Honeywell Yönetm Kurulu Başkanı ve CEO'su Dave Cote Türkiye'deydi...14 Eylül 2006 – Hükümet yetkilileri ve Honeywell Türkiye çalışanları ile buluşmak için bu hafta Türkiye'ye gelen Honeywell Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Dave Cote başta Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Sabancı Holding CEO'su Ahmet Dördüncü ve Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut olmak üzere Türk iş dünyasının önemli temsilcileri ile görüştü..
Dave Cote "Çok güçlü, teknik yetenekleri mükemmel ve alt yapısı sağlam bir iş gücüne sahip olmasının yanı sıra Türkiye çalışanlarımızın bölgedeki genişleme planlarımıza önemli bir destek sağlayacaklarına inancımız tam" diyerek Türkiye'nin artan önemini vurguladı.
Honeywell Türkiye Genel Müdürü Asuman Güven ise "Honeywell daha güvenilir ve emniyetli, daha konforlu ve enerjiyi daha verimli kullanan, daha yenilikçi ve üretken bir dünya kuruyor. Ürünlerimiz ve teknolojimiz şirketlerin ve insanların hayatını tüm Dünyada olduğu gibi, burada, ülkemizde de sürekli iyileştiriyor" diyerek Honeywell'in vizyonunu vurguladı.
Honeywell Türkiye geçtiğimiz günlerde, Avrupa'nın lider polyester üreticisi ADVANSA fabrikalarına yangın algılama sistemlerinin kurulması için seçildi. Bu önemli projeye ilaveten, TPAO yeraltı doğal gaz depolama tesislerinin otomasyon sistemi de yine Honeywell Türkiye tarafından gerçekleştirilecek ve bu tesis Türkiye'nin enerji talebinin karşılanmasında önemli bir rol oynayacak.
İstanbul'da yapılan toplantıda tüm Honeywell Türkiye çalışanları ile buluşan Dave Cote, Türkiye'deki büyümenin Honeywell'in bölgedeki stratejisi için ne kadar önemli olduğunu ve tüm çalışanların bu büyümeye nasıl katkıda bulunabileceğini anlattı.
"Türkiye'de ki her çalışanımız şirketin başarısına ve stratejik planına uygun sonuçlara katkı yapma fırsatına sahip. Türkiye'deki varlığımız giderek büyüyor ve gelecekte de burada sürekli büyüme bekliyoruz " diyen Cote, Türkiye ziyaretini Ankara'da yaptığı görüşmelerle tamamladı.
1992'den bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren Honeywell'in 100'den fazla çalışanı otomasyon sistemleri, uzay ve havacılık, özel kimyasallar ve taşıt sistemleri konularındaki ana bölümlerinde görev yapıyor. Portakal İletişim 1995 yılından beri Honeywll Türkiye ofisine hizmet veriyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.