25 Eylül 2006

Galata A.Ş için pazar çalışması başlatıldı

Galata A.Ş için pazar çalışması başlatıldı18 Eylül 2006 - Portakal, gayrimenkul alanında al-restore et-kirala modeliyle hizmeti veren Galata A.Ş.'ye pazarlama danışmanlığı hizmeti veriyor.
Anlaşma çerçevesinde Beyoğlu ve Galata başta olmak üzere şehrin tarihi dokuya sahip merkezi bölgelerinde satın aldığı binaları restore ederek kiralama ve işletme hizmeti veren Galata A.Ş. için Beyoğlu bölgesinde pazar çalışması gerçekleştiriliyor. Pazar çalışmasından elde edilen verilen ışığında Beyoğlu, Galata Cihangir gibi İstanbul'un merkez bölgelerinde oturmayı tercih eden kitlenin eğilimleri belirlenerek konsept geliştirme çalışması yapılacak. İngiliz ortaklı bir firma olan Galata A.Ş., istanbul'un merkezi bölgelerinde kiraladığı gayrimenkulleri belirlenen konsept dahilinde ve tek bir marka altında pazarlayacak.
Galata A.Ş.'nin restore ettiği yapılar deprem güçlendirmesi tamamlandıktan sonra aslına sadık kalınarak yenilenirken, ısınma, güvenlik, onarım vb. işletme hizmetleri de yine Galata A.Ş. tarafından sağlanıyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.