21 Aralık 2006

Emülzer Avrupa'nın büyük buluşması BAU 2007'de

Emülzer Avrupa'nın büyük buluşması BAU 2007'deTürkiye'nin en köklü yalıtım firması Emülzer, 15-20 Ocak 2007 tarihlerinde Almanya'nın Münih kentinde düzenlenecek BAU 2007 Yapı Fuarı'nda Türkiye'den gelen tek yalıtım firması olarak yapı sektörünün uluslararası oyuncularıyla bir arada olacak. BAU 2007'ye ve Emülzer standına Türkiye'den konuk olmak isteyen mimar, mühendis, uygulamacı ve yatırımcılar giriş davetiyelerini Emülzer'den ücretsiz olarak alabilecekler.

18 Aralık 2006 -
Türkiye'nin ilk yalıtım firması Emülzer, Avrupa'nın en büyük yapı sektörü buluşması BAU 2007'de Türkiyeden gelen tek su yalıtımı firması olarak yalıtım sektörünü temsil ediyor. Su yalıtımı konusunda akla gelebilecek her uygulamaya hitap eden geniş ürün yelpazesi; 70 yılı aşan üretim ve uygulama deneyimi yanında 3 kıtaya ihracat gerçekleştiren Emülzer, son bir kaç yıl içinde yürürlüğe koyduğu hızlı büyüme stratejisi çerçevesinde Avrupa yapı sektörünün bu büyük organizasyonuna katılıyor.

15-20 Ocak tarihlerinde Almanya'nın Mühih kentinde gerçekleştirilecek BAU 2007 Fuarı'nda Emülzer A4 salonunda 642 no'lu standta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Su yalıtımı alanında her türlü uygulamaya yönelik 70'in üzerinde ürünü bulunan Emülzer, Türkiye'de likit yalıtım teknolojisi alanındaki iddiasını uluslararası platforma da taşıyarak uluslararası pazar için seçtiği ürünlerin tanıtımını gerçekleştirecek. Emülzer'in BAU 2007'de standında yer vereceği ürünler arasında Türkiye'de de kullanımı giderek yaygınlaşan çift komponentli bitümlü likit membran Elastokote 2K, bitümlü derz dolgu macunu Emülderz ve Emülderz Ray, Türkiye'de tek üreticisi olduğu Bitümlü Pah Bandı, beton birleşim yerleri için butyl-kauçuk esaslı şişen bant Swell-Flex ve su depolarının iç yalıtımı için kullanılan çift komponentli poliüretan kaplama PU Coat-II gibi Emülzer tarafından üretilen yüksek nitelikli yalıtım ürünleri bulunuyor.

15-20 Ocak 2007 tarihlerinde Münih BAU 2007 Fuarı'nı ve Emülzer Standı'nı ziyaret etmek isteyen mimar, mühendis, uygulamacı ve yatırımcılar, günlük 25 Euro değerindeki giriş davetiyesini Emülzer'den ücretsiz olarak alabilecekler. Bunun için 12 Ocak 2007 tarihine kadar www.emulzer.com.tr
adresindeki linke tıklayıp ilgili formu dolduranların davetiyeleri adreslerine teslim edilecek...

Davetiye için: www.emulzer.com.tr
Tarih: 15-20 Ocak 2007
Yer: Münih Trade Fair Centre
Saatler: Pazartesi-Cuma 09:00-18:00
Cumartesi: 09:00-17:00
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.