22 Aralık 2006

Rozak için pazarlama tanıtımı danışmanlığı çalışması başladı

Rozak için pazarlama tanıtımı danışmanlığı çalışması başladıTürkiye'nin en büyük demir-çelik ürünleri satış ve servis merkezi olan Rozak Demir Profil A.Ş. için pazarlama iletişimi danışmanlığı çalışmasi başlatıldı. Pazarlama iletişimi çalışmalarındaki standardını sektördeki konumuna ve gücüne paralel olarak yükseltmek isteyen Rozak Portakal'ın danışmanlığında yürüttüğü çalışmalarla önce kurumsal kimliğini yeniledi.

21 Aralık 2006 -
Türkiye'nin en büyük demir-çelik ürünleri satış ve servis merkezi olan Rozak Demir Profil A.Ş. için pazarlama iletişimi danışmanlığı çalışmasi başlatıldı. Arcelor, Corus gibi uluslararası çelik üreticilerinin yanında çok sayıda yerli demir-çelik üreticisinin ürünlerini de toplamı 100 bin tonu aşan stoklarından satışa sunan Rozak, güçlü satış, operasyon ve satış sonrası hizmetiyle sektörünün lider kuruluşu durumunda.

Pazarlama iletişimi çalışmalarındaki standardını sektördeki konumuna ve gücüne paralel olarak yükseltmek isteyen Rozak Portakal'ın danışmanlığında yürüttüğü çalışmalarla önce kurumsal kimliğini yeniledi. Modern, sağlam, sade ve prestijli görüntüsüyle Rozak kimliğini temsil eden yeni logosuyla birlikte şirketin faaliyet konusuyla ilgili yeni bir tanımlama da getirildi. Steel Superstore & Service olarak belirlenen faaliyet tanımıyla birlikte Rozak'ın kimliği ve çalışma alanının ulusal ve uluslararası pazarda daha rahat algılanmasının da yolu açılmış oldu.

Rozak'ın ilan ve diğer pazarlama iletişimi çalışmalarının revizyonu ise halen devam ediyor. Bu çerçevede Rozak'ın klasik çalışma ilkeleri ve modern hizmet anlayışını ortaya koyan "modern klasik" başlıklı ilanlar değişik sektör dergilerinde yayınlanmaya başlandı.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.