25 Ocak 2007

Emülzer Avrupa'nın büyük buluşması BAU 2007'deydi

Emülzer Avrupa'nın büyük buluşması BAU 2007'deydiTürkiye'nin en köklü yalıtım firması Emülzer, 15-20 Ocak 2007 tarihlerinde Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen BAU 2007 Yapı Fuarı'ndaydı. Türkiye'den gelen tek yalıtım firması olarak yapı sektörünü uluslararası oyuncularıyla bir arada olan Emülzer Almanya'dan ve Almanya dışından gelen ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

25 Ocak 2007 -
Türkiye'nin ilk yalıtım firması Emülzer, Avrupa'nın en büyük yapı sektörü buluşması BAU 2007'de Türkiyeden gelen tek su yalıtımı firması olarak yalıtım sektörünü temsil etti. Su yalıtımı konusunda akla gelebilecek her uygulamaya hitap eden geniş ürün yelpazesi; 70 yılı aşan üretim ve uygulama deneyimi yanında 3 kıtaya ihracat gerçekleştiren Emülzer, son bir kaç yıl içinde yürürlüğe koyduğu hızlı büyüme stratejisi çerçevesinde Avrupa yapı sektörünün bu büyük organizasyonuna katıldı.

Su yalıtımı alanında her türlü uygulamaya yönelik 70'in üzerinde ürünü bulunan Emülzer, Türkiye'de likit yalıtım teknolojisi alanındaki iddiasını uluslararası platforma da taşıyarak uluslararası pazar için seçtiği ürünlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Emülzer'in BAU 2007'de standında yer verdiği ürünler arasında Türkiye'de de kullanımı giderek yaygınlaşan çift komponentli bitümlü likit membran Elastokote 2K, bitümlü derz dolgu macunu Emülderz ve Emülderz Ray, Türkiye'de tek üreticisi olduğu Bitümlü Pah Bandı, beton birleşim yerleri için butil-kauçuk esaslı şişen bant Swell-Flex ve su depolarının iç yalıtımı için kullanılan çift komponentli poliüretan kaplama PU Coat-II gibi Emülzer tarafından üretilen yüksek nitelikli yalıtım ürünleri bulunuyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.