3 Temmuz 2007

Editorler.com İstanbullu gözlükçüler için dergi hazırlıyor...İstanbullu gözlükçü ve optisyenleri bir çatı altında toplamak amacıyla geçtiğimiz aylarda kurulan İstanbul Gözlükçüler ve Optisyenler Derneği "İSTGÖZOPDER", aylık olarak çıkartacağı "Gözlükçü Gündemi" dergisinin içerik ve tasarımı için Editorler.com'u seçti.
8 sayfa olarak hazırlanan ve Temmuz ayı başında ilk sayısı yayınlanan "Gözlükçü Gündemi" İstanbullu gözlükçülerin mesleki yayını olarak mesleği ilgilendiren tüm yasal, ticari ve teknik gelişmeleri her ay gözlükçülere ulaştıracak.
İsim, logo ve tasarım çalışması Editorler.com tarafından gerçekleştirilen Gözlükçü Gündemi'nin içeriği de her ay Editorler.com tarafından oluşturulacak. Her sayısı 3 bin adet basılacak bülten, İstanbullu gözlükçülerin yanı sıra İstanbul dışındaki bazı gözlükçü dernekleri tarafından da kendi bölgelerindeki gözlükçülere ulaştırılıyor.

Gözlükçü Gündemi'nin ilk sayısını PDF formatında indirmek için tıklayın>>>
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.