1 Haziran 2007

Rozak'ın yeni ilan serisi yayında

Türkiye'nin en büyük demir çelik satış merkezi Rozak için yürütülen pazarlama tanıtımı danışmanlığı çerçevesinde tasarlanan yeni ilan serisi yayında.
Yeni ilan tasarımıyla; Rozak'ın faaliyet alanı ve hizmetleri net olarak algılanarak firmanın rakiplerinden daha kolay ayrışması sağlanıyor. Ayrıca yeni kurumsal kimlik ögeleriyle beslenen ilan tasarımları, firmanın istikrarlı ve güvenilir kimliğini vurguluyor.
Pazarlama tanıtımı çalışmalarındaki standardını sektördeki konumuna ve gücüne paralel olarak yükseltmek isteyen Rozak, Portakal'ın danışmanlığında kurumsal kimliğini de yenilemişti.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.