15 Haziran 2007

Forklift pazar araştırması tamamlandıAlmanya'da faaliyet gösteren bir forklitf üreticisi için başlatılan pazar analizi çalışması Haziran ayı ortasında tamamlandı. Almanya'dan gelen şirket ortaklarına yapılan sunum doğrultusunda şirketin Türkiye pazarına girişi konusunda bir karar verilecek.
Pazar araştırması daha çok dış mekanlarda kullanılan, dört çekişli ve arazi tipi forkliftlerin Türkiye'deki durumu ve pazar fırsatları üzerinde odaklanıyor. Pazardaki rakiplerin, pazar yapısının, tehdit ve fırsatların analiz edildiği raporda, Türkiye pazarına giriş için mümkün olan yöntemler üzerinde de duruluyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.