6 Ocak 2008

Sukar Tesisat Süzgeçleri için pazar çalışması başlatıldı

Yapı sektöründe yalıtım uyumlu tesisat süzgeçleriyle tanınan Sukar için Portakal Pazarlama Danışmanlığı tarafından pazar çalışması gerçekleştiriliyor. Kasım ayında başlatılan çalışmanın sonuçları Sukar'ın halen liderliğini sürdürdüğü tesisat süzgeçleri pazarında müşterilerine daha kolay ulaşmasını, daha fazla tercih edilmesini ve pazarını sürdürülebilir bir şekilde büyütmesini sağlayacak.

Sukar Logo

!987 yılında kurulan Sukar, 1998 yılından bugüne tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusuna odaklanmış bir üretici firma.

Yapılarda çatıdan zemine, bahçeden yollara kadar drenaj gerektiren her alandaki ihtiyaca; tesisat malzemelerine ve su yalıtımına uyumlu 200'ün üzerindeki süzgeç ve ızgara modeliyle cevap veren Sukar, kalite belgeli üretimiyle Türkiye'deki büyük projelerin tümünde kullanılıyor.

Türkiye'ye özgü ihtiyaçlarla, uluslararası standartları biraraya getirerek geliştirdiği ürünlerini en büyük fayda-maliyet avantajıyla, tesisat ve yalıtım uygulamacılarına sunan Sukar, aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerini her gün daha da mükemmelleştiriyor, ürün portföyünü genişletiyor.

Teras, ıslak zemin ve bahçe dekorasyonunun en önemli parçaları olan ve tesisat kalitesinin tüketici gözünde fark edilebilir hale gelmesini sağlayan yalıtım süzgeçlerinin Türkiye'deki ilk ve en büyük üreticisi olan Sukar, tesisat, yalıtım ve dekorasyon firmaları için de danışmanlık ve ürün geliştirme desteği sunuyor
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.