17 Mayıs 2009

Emülzer'in öyküsü Kara Sakız tamamlandı

Emülzer'in öyküsü Kara Sakız tamamlandıTürkiye'nin ilk yalıtım malzemeleri üreticisi Emülzer'in kitabı “Kara Sakız”, Editorler.com tarafından hazırlandı.

Emülzer'in 1935 yılında başlayan macerası, arka planında Türkiye'nin zor dönemlerinin, çalkantılı zamanlarının ve büyüme dönemlerinin izlenebildiği bir kurgu içinde anlatılıyor. Dürüstlükten ve güvenilirlikten hiç ödün vermeden geçirilen 75 yılda tek tek üst üste konulan tuğlalarla bugüne kadar gelen Emülzer'in öyküsü sabır, tokgözlülük ve dürüstlüğün insan hayatındaki önemini yeni kuşaklara anlatıyor.

Yalıtım pazarında kendi adıyla özdeşleşen malzemelerin üreticisi Emülzer, bugün yalıtım pazarında likit yalıtım ürünleri alanında öncü ve lider bir kuruluş olarak tanınıyor. Kitapta Emülzer'in kuruluş ve gelişme öyküsü birinci ve ikinci kuşakların ağzından aktarılıyor. Firmanın birinci kuşağından Bedrettin Özman ve Hüseyin Şen, ikinci kuşağından Ercan Şen, Coşkun Özman ve Özcan Özman'ın yanısıra firmada önceki dönemlerde çalışmış veya inşaat malzemeleri piyasasında Emilzer'le birlikte iş yapmış pek çok kişinin tanıklığı da kitapta yer alıyor.

Nesteren Şencan Görgülü tarafından kaleme alınan kitabın, Emülzer'in 75'inci yılının kutlanacağı 2010 yılında basılması planlanıyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.