1 Kasım 2009

Nesteren Şencan Görgülü Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi'nde

Nesteren Şencan Görgülü Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi'ndePortakal'ın yönetici ortağı Nesteren Şencan Görgülü Özyeğin Üniversitesi bünyesinde kurulan Girişimcilik Merkezi'nin Dayanışma Kurulu üyeleri arasında yer alıyor.
Faaliyetlerine 2008-2009 öğrenim yılında başlayan ve kendisini “Üçüncü kuşak üniversite” olarak konumlandıran Özyeğin Üniversitesi, öğrencilerinden başlayarak Türkiye'de her alanda girişimciliğin geliştirilmesi konusunda katkı sağlamayı hedefliyor.

Üniversite içinde kurulan Girişimcilik Merkezi'nde öğrencilere ve her ölçekteki girişimcilere, bu alandaki yetkinliklerini geliştirecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunulacak. Bu çalışmalara katkı sağlaması amacıyla oluşturulan dayanışma kurulunda, işletme disiplininin değişik kollarında uzman 25 isim yer alıyor.

Girişimcilik Merkezi'nin müşterilerine yenilikçi fikirler, yeni bilgi teknolojileri ve yeni yönetim kavramlarını uygulama konusunda yardımcı olması hedefleniyor.

Portakal'ın yönetici ortağı ve Pazarlama Danışmanı Nesteren Şencan Görgülü de Merkez'in Dayanışma Kurulu'nda girişimcilerin ve öğrencilerin pazarlama yetkinliklerinin artırılması konusunda hem teorik hem de pratik katkı sağlayacak.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.