7 Ekim 2009

Centrum projesi ikinci aşamasında

Centrum projesi ikinci aşamasındaTürkiye'nin ilk ve en fazla tercih edilen toplantı hizmetleri kuruluşu Centrum Toplantı Hizmetleri için başlatılan pazar analizi ve strateji oluşturma çalışması Eylül ayında tamamlandı. Temmuz ve Ağustos aylarında karar vericilerle gerçekleştirilen pazar analizi çalışması sonundaşirketin tüm ilgili birimleriyle strateji geliştirme ve planlama çalışması yürütüldü. Bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan strateji konusunda şirket yönetimiyle mutabakata varılmasından sonra bu kez stratejik çalışmanın ikinci aşamasına geçildi. Yaklaşık 6 ay sürecek uygulama ve yerleştirme aşamasında şirketin satış ve pazarlamayla ilgili tüm birimlerinin, belirlenen stratejiyi benimsemeleri, uygulamaları ve geliştirmelerini sağlamaya yönelik workshoplar gerçekleştiriliyor. Uygulama sürecinde ayrıca çalışanların işe yönelik tatminini ve performansını artırmak için mentorluk programı da sürdürülüyor.

Türkiye'de toplantı hizmetleri pazarını oluşturan, sunduğu A sınıfı toplantı hizmetleriyle bu alandaki öncülüğünü sürdüren CTH'nin yeni pazarlama yol haritasıyla önümüzdeki dönemde pek çok yeniliğe imza atması hedefleniyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.