6 Nisan 2011

Nesteren Şencan Görgülü sorularınızı yanıtlıyor

Nesteren Şencan GörgülüPortakal Pazarlama Danışmanlığı yönetici ortağı ve Portakalonline.com editörü Nesteren Şencan Görgülü sorularınızı yanıtlıyor.
Yaklaşık yirmi beş yıldır irili ufaklı, yerli yabancı pek çok şirkete pazarlama disiplininin değişik noktalarında danışmanlık hizmeti veren Görgülü, bu birikim ve deneyimini bireysel girişimler ve küçük işletmelerle paylaşıyor.
Portakal'ın proje danışmanı Güventürk Görgülü'yle birlikte Pazarlama 3.0 konseptini ortaya koyan ve 2009'dan beri pazarlama danışmanlığıyla birlikte Pazarlama 3.0 eğitim programını geliştiren Nesteren Şencan Görgülü, sorularızı 48 saat içinde yanıtlıyor.


________________________________

Portakalonline'da yayınlanan makaleleri izlemek için Google grubumuza, Facebook veya Twitter sayfamıza üye olabilirsiniz.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.