31 Temmuz 2009

Hadeka İnşaat projesi başladı

Kartal ve Gebze bölgesinde gerçekleştirdiği sanayi inşaatlarıyla tanınan Hadeka İnşaat için projelendirilen pazarlama danışmanlığı çalışması başladı.

Proje kapsamında Hadeka'nın faaliyet gösterdiği pazarda gerçekleştirilen çalışmayla birlikte şirketin stratejik hedefleri ve planları oluşturulacak, bu arada yaklaşık 30 kişilik kadroya da 80 saatlik Pazarlama 3.0 eğitimi verilecek.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.