15 Kasım 2009

Hadeka'nın yol haritası belirlendi

Hadeka'nın yol haritası belirlendiSürdürülebilir ve yönetilebilir bir pazarlama başarısı elde edebilmek için 2009 yılının Temmuz ayından itibaren pazarlama danışmanlığı hizmeti alan Hadeka, yeniden tanımladığı pazarlama hedefini gerçekleştirebilmek için atması gereken stratejik adımları belirledi.

Stratejik yol haritasının hazırlanmasının ardından tüm Hadeka çalışanlarının katıldığı altı aylık bir pazarlama eğitimi programlayan Hadeka üst yönetimi, sürdürülebilir bir başarı için tüm çalışanlarının aynı heyecan ve kararlılıkla belirlenen hedef ve kurum değerlerine odaklanabilmesini hedefliyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.