14 Haziran 2010

Hadeka'da Pazarlama 3.0 eğitimi tamamlandıHadeka İnşaat, tüm şirket çalışanlarının düzenli olarak katıldığı 80 saatlik Pazarlama 3.0 eğitimini tamamladı. Katılımcılar iki gün süren mezuniyet kampında hazırladıkları pazarlama sunumlarını gerçekleştirerek diplomalarını almaya hak kazandılar.

Sürdürülebilir ve karlı bir büyüme için gerekli olan pazarlama yol haritasının hazırlanmasının ardından, tüm Hadeka çalışanları altı aylık Pazarlama 3.0 eğitim programını da başarıyla tamamladı. Şirket üst yönetiminden çalışanlara kadar uzanan insan kaynağı yelpazesinde tüm Hadeka üyelerinin aynı heyecan ve aynı ruhla pazarlama süreci yönetimine dahil olmalarının hedeflendiği bu özel programın odak noktasını yine her zamanki gibi "değer yaratmak" oluşturdu.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.