5 Mayıs 2010

Centrum Toplantı Hizmetleri Pazarlama 3.0 Mezuniyet töreni yapıldıTürkiye'nin ilk toplantı hizmetleri kuruluşu Centrum Toplantı Hizmetleri'nde (CTH) 2009 Ekim ayından bire sürdürülmekte olan Pazarlama 3.0 eğitimi tamamlandı.

2009 Temmuz ayında başlatılan stratejik planlama çalışmasının ardından belirlenen strateik hedefler ve oluşturulan planların uygulanmasına yönelik olarak CTH'nin pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri departmanlarında görev yapan tüm çalışanlarını kapsayan eğitm çalışması toplam 80 saatte tamamlandı.

Eğitim programının sona ermesinden sonra 1-2 Mayıs'ta gerçekleştirilen mezuniyet kolokyumu ve mezuniyet töreninin ardından katılımcılar sertifikalarını aldı.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.