15 Mayıs 2010

Hecha için pazarlama danışmanlığı çalışması başlatıldı

Hecha için pazarlama danışmanlığı çalışması başlatıldıTürkiye'de döküm demir pişirme gereçleri üreten Hecha, Portakal'dan pazarlama danışmanlığı hizmeti almaya başladı. Uzun süredir döküm demir tava ve diğer pişirme gereçlerini üretem Hecha, seçkin kasaplarda, züccaciyelerde, Tepe Home ve Macro Center mağazalarında satılıyor.

Döküm demir pişirme gereçleri çabuk ısınmaları, ısıyı eşit olarak dağıtmaları ve muhafaza etmeleri nedeniyle sebze ve etlerin hiç bir lezzet kaybı olmadan pişmesini sağlıyor. Pişirme tekniği olarak yüzyıllardır kullanılan döküm demir malzemeler bu nedenle oteller, restoranlar ve lezzet düşkünleri tarafından tercih ediliyor.

İspanyolca'da "Mükemmel pişirilmiş!" anlamına gelen Hecha, geleneksel ve köklü bir pişirme yönteminin, modernist ve yaratıcı bir anlayışla buluşturarak geniş ürün yelpazesiyle lezzet tutkunlarının hizmetine sunuyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.