9 Mayıs 2011

Portakal - Firmanya işbirliği

Portakal - Firmanya işbirliğiTürkiye'nin ilk pazarlama danışmanlığı firması Portakal, Türkiye'nin ilk kurumsal toplu alışveriş platformu Firmanya ile işbirliği yaparak hizmetlerini toplu alışveriş konseptine taşıyan ilk pazarlama danışmanlığı firması oldu.

Pazarlama danışmanlığı alanında Türkiye'nin öncü kuruluşu Portakal Pazarlama Danışmanlığı, çalıştığı alanda hizmetlerini toplu alışveriş platformuna taşıyan ilk firma oldu.

Kurumsal toplu alışveriş konusunda hizmet geliştiren ilk firma olan Firmanya ile işbirliği yapan Portakal Pazarlama Danşmanlığı'nın Firmanya çatısı altında sunduğu hizmetler dört başlık altında toplanıyor.

Kurumsal şirketler için hazırlanan ve Firmanya çatısı altında özellikle KOBİ'ler ve her büyüklükte şirket için daha erişilebilir hale getirilen dört danışmanlık hizmetinin detayları şöyle:



1- Pazarlama Sorusu
Yirmi beş yıldır irili ufaklı, yerli yabancı pek çok şirkete pazarlama disiplininin değişik noktalarında yöneticilik, danışmanlık, mentorlük ve özel eğitim hizmeti veren Nesteren Şencan Görgülü, bu birikim ve deneyimini sizlerle paylaşıyor. Pazarlama ile ilgili danışmak istediğiniz noktalara, paylaşmak istediğiniz sıkıntılarınıza 24 saat içinde cevap veriyor.
Ayrıntılı bilgi için tıklayın>>



2- Günlük pazarlama danışmanlığı
Yine Portakal Pazarlama Danışmanlığı'nın kurucusu ve Pazarlama 3.0 Kitabının yazarlarından Nesteren Şencan Görgülü tarafından sunulan Gündelikçi Marketingci’nin günlük danışmanlık hizmeti, danışan kişi veya şirket tarafından ortaya konan bir pazarlama problemi veya projesine odaklanarak, problemin veya projenin sahibi olan kişi veya şirketin bizzat çözüme ulaşmasını sağlayacak mantıksal ve stratejik çerçevenin oluşturulmasını sağlıyor.
Ayrıntılı bilgi için tıklayın>>

3- Diagnostik analiz
Pazarlama konusundaki eksik ve ihtiyaçları belirlemede en hızlı ve en ekonomik yöntem olan diagnostik analiz, firmaların stratejik düşünmeye doğru giden yolda atması gereken ilk adımı atmasına yardımcı oluyor.
Ayrıntılı bilgi için tıklayın>>

4- Pazar analizi raporu

Faaliyette bulunduğunuz pazarda müşterileriniz hangi ölçütlere göre karar veriyor? Sizi seçenler neden seçiyor, rakiplerinizi seçenler hangi noktalara bakarak karar veriyor? Pazaranızın geleceğinde neler var? Firmanızın, ürün ve nizmetlerinizin geleceği ne? Bu sorulara en doğru ve objektif yanıtları verebilmek için Portakal Pazarlama Danışmanlığı'nın "Pazar analizi raporu" şimdi her ölçekte firmanın erişebileceği bir bütçede...
Ayrıntılı bilgi için tıklayın>>










Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.







Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.