30 Ekim 2011

Sukar Tesisat Süzgeçleri'nde Pazarlama 3.0 başlangıç eğitimi

Sukar Tesisat Süzgeçleri'nde Pazarlama 3.0 başlangıç eğitimiYaklaşık üç yıl önce Portakal Pazarlama Danışmanlığı tarafından pazar çalışması tamamlanarak stratejik planı oluşturulan Sukar Tesisat Süzgeçleri'nin satış ve pazarlama ekibi, geçtiğimiz ay Pazarlama 3.0 Eğtiimi aldı.

Toplam 15 kişilik ekibin devam ettiği 12 saatlik Pazarlama 3.0 başlangıç eğitimi dört hafta sürdü. Hafta sonları gerçekleştirilen sınıf eğitimleri ve buna paralel olarak devam ettirilen etkileşimli çalışmalarda, sürdürülebilir ve yönetilebilir, üstün pazarlama başarısına giden yolun, katılımcılar ve firma tarafından içselleştirilebilmesi için ilk adım atılmış oldu.

1998 beri tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusuna odaklanmış bir üretici firma olan Sukar, 200'ün üzerindeki süzgeç ve ızgara modeline aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla her yıl yenilerini ekliyor.

Ürünleri Türkiye'deki büyük projelerin hemen tümünde kullanılan Sukar, tasarım, üretim ve pazarlama aşamalarında yenilikçiliğe verdiği önemle her yıl ciddi büyüme oranlarına ulaşıyor.

Pazarlama 3.0 eğitimleriyle ilgili detaylı bilgiye Eğitim sayfamızdan ulaşabilirsiniz
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.