9 Kasım 2011

Pazarlama 3.0 Tüyap Kitap Fuarı’ndaPazarlama 3.0 kitabı 12-20 Kasım 2011 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek 30′uncu Tüyap Kitap Fuarı‘nda.

NTV Yayınları
tarafından dağıtımı yapılan Pazarlama 3.0 – Yeni çağın pazarlama yaklaşımı kitabını NTV Yayınları’nın 2′nci Salon 407 numarada yer alan standında bulabilirsiniz. Pazarlama uzmanları, patronlar, yöneticiler -özellikle de KOBİ patronları ve yöneticileri- ve öğrenciler için çağdaş pazarlama anlayışını anlama yolunda bir kaynak kitap özelliğini taşıyan Pazarlama 3.0, fuar boyunca NTV yayınları standından indirimli olarak alınabilecek. Pazarlama 3.0 kitabıyla ilgili ayrıltılı biilgileri www.pazarlama30.com adresinden ve kitapla ilgili basında çıkan yorumları Basında sayfamızdan görebilirsiniz.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.