27 Ocak 2012

Sukar'da yeniden yapılanma

Sukar'da yeniden yapılanma1998 beri tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe süzgeçleri ve ızgaraları konusuna odaklanmış bir üretici firma olan Sukar, uzun süredir pazarlama üzerine sürdürdüğü çalışmaların sonucunda yenden yapılanıyor.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı tarafından yürütülen pazar ve müşteri gereksinimi analizleriyle ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda şirketin iç yapılanmasında değişikliklere gidiliyor.

200'ün üzerindeki süzgeç ve ızgara modeline aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla her yıl yenilerini ekleyen ve pazarın en yenilikçi firması olarak tanınan Sukar, üretim ve pazarlama zincirini pazar ve müşteri gereksinimleri doğrultusunda yeniden yapılandırıyor.

Organizasyon çalışmaları, Sukar'a yenilikçiliğin yanında müşterilerin özel ihtiyaçlarını en hızlı ve en iyi maliyetle karşılanmasına dönük sürdürülebilir ve sürekli yenilenen bir kurumsal yapı kazandırmayı hedefliyor.


Haberi paylaşın
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.