27 Mart 2012

Baca Market'ten yeni bir ürün

Baca Market'ten yeni bir ürünKonut ve endüstriyel baca sistemleri ve ölçüm cihazları alanında dünyanın önde gelen markalarının distribütörlğünü yürüten Baca Market, bu kez de kompozit, esnek, şişen baca FuranFlex'le pazara giriyor.

Özellikle yenileme projelerinde ve endüstriyel tesislerde bacanın şekli ne olursa olsun girdiği yerin yekliği alan ve kırıp dökmeye gerek kalmadan bir kaç saat içinde uygulanabilen yeni nesil kompozit baca FuranFlex, öncelikle Bursa, Ankara ve İstanbul'da pazara sunulacak.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı tarafından yürütülen ön çalışmayla birlikte bayi ve servis teşkilatının yapılanmasına başlayan Baca Market, FuranFlex markasıyla yenileme ve endüstriyel baca projelerine hızla adım atmayı planlıyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.