18 Eylül 2012

Yeni dönem Tai Chi çalışmaları başlıyor

Yeni dönem Tai Chi çalışmaları başlıyorSevgili dostumuz Süha Ertekin'in 2012-2013 dönemi T'ai Chi Ch'uan (Tai Çi Çuan) çalışmaları Ekim ayında tekrar başlıyor. 5000 yıllık bir yaşam felsefesinin günümüze süzülüp gelen değerli özü Tai Chi Ch'uan, yaşamın her alanında faydalanabileceğiniz bir sağlık, başarı ve enerji kaynağı.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında iki noktada gerçekleştirilecek çalışmalar hem yeni başlayanlara, hem de daha önce Tai Chi çalışanlara yönelik programları kapsıyor.

Günümüzde "hareketli meditasyon" olarak da tanımlanan Tai Chi, hem vücudunuzu, hem de ruhunuzu dengeye getiren bir Çin egzersiz sistemi.

Hiçbir özel mekan, giysi ve donanım gerektirmeyen, ruhunuzla bedeninizi aynı anda eğitmenizi sağlayan tek meditasyon yöntemi olan Tai Chi, her yaşte çalışılabilen etkili bir savaş sanatı aynı zamanda.

Türkiye'de Tai Chi çalışmalarının öncüsü ve en önemli ustası Süha Ertekin'in yeni başlayanlara yönelik 2012-2013 programını ve irtibat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz:

Anadolu yakası:
Yer:Miltaş-Suadiye
Ulus sk. No:10 (Bağdat cd. Suadiye Remzi Kitabevi karşısındaki sokak)
Pazar günleri 11:00-12:30 (ilk çalışma 7 Ekim 2012)

Avrupa yakası:
Yer:İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampusü
Cumartesi günleri: 13:30-15:00 (ilk çalışma 6 Ekim 2012)

Eğitmenler: Süha Ertekin - Gülay Ertekin

Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek ve çalışmalara katılmak isteyenler için:
Süha Ertekin
www.suhaertekin.com
0532 267 21 57
0216 345 70 42

Haberi paylaşınLütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.