27 Şubat 2013

SwissOffices internet içeriği Editörler'denTürk-İsviçre ortak girişimi olarak kurulan ve halen İstanbul'da iki, İsviçre'de üç iş merkeziyle faaliyetine devam eden SwissOffices'ın, internet ve diğer baskılı malzemelerinin içeriği Editorler.com ekibi tarafından hazırlandı.

Merkezi iş alanlarında şirketler için hazır ofis çözümleri sunan SwissOffices İstanbul'da Maya İş Merkezi ve Yapı Kredi Plaza'da, İsviçre'de ise Bienne ve Bern kentlerinde hizmet veriyor. Pek çok yerel ve uluslararası şirkete ekonomik paketleriyle ofis çözümleri sunan SwissOffices, toplantı odaları ve sanal ofis de dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Editorler.com ekibi SwissOffices için föy ve broşürlerden başlayarak, internet sitesi de dahil tüm iletişim araçları için içerik çalışması yaptı. Önce İngilizce hazırlanan içerik daha sonra Türkçe'ye aktarıldı. Ancak ingilizce ve Türkçe içerikler hitap ettikleri iç ve dış pazarların özellikleri göz önüne alınarak farklılaştırıldı.

SwissOffices internet sitesine www.swissoffices.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Haberi paylaşın

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.