20 Temmuz 2012

Portakal TURQUALITY® danışman havuzunda

Portakal TURQUALITY® danışman havuzundaTürkiye'den dünya markaları çıkarmak için çalışan TURQUALITY® programı çerçevesinde desteklenen markalar bundan böyle Portakal'ın deneyiminden faydalanabilecek.

Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY® uluslararası arenada yer almak isteyen şirketleri daha fazla katma değer ve daha fazla pazar payı anlamına gelen güçlü markalar yaratmaya teşvik ediyor.

Türkiye'nin ilk pazarlama danışmanlığı şirketi olan Portakal Pazarlama Danışmanlığı, geliştirdiği özgün metodolojiyle, faaliyet gösterilen pazarda çalışarak firmaların mevcut kaynaklarla daha nızlı büyümesini sağlayacak stratejiler geliştiriyor.

Portakal Pazarlama Danışmanlığı, Türkiye'nin rekabet avantajına sahip olduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformu olan TURQUALITY'nin 3. Grup danışman havuzunda yer alıyor.

TURQUALITY® kapsamında firmalar, pazarlama konusunda yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Portakal Pazarlama Danışmanlığı'yla gerçekleştirecekleri yıllık 100.000 ABD Doları'na kadar olan markalaşma ve pazarlama projeleri ve bunlarla ilgili eğitimlerin yüzde 50'sini destek olarak alabiliyorlar.


Haberi paylaşın

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.