10 Nisan 2013

Sur Kapı için strateji çalışması tamamlandı

Sur Kapı için strateji çalışması tamamlandıAydın'da kurulu 22 bin metrekare kapalı, 26 bin metrekare açık alana sahip fabrikasında "Dünyanın en güvenli çelik kapılarını" üreten Sur Çelik Kapı için gerçekleştirilen pazar analizi ve strateji geliştirme çalışması tamamlandı.

Ar-Ge yatırımlarıyla çelik kapı sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Sur Kapı için gerçekleştirilen çalışmada Türkiye'de bölgesel ve ulusal pazarda rekabet koşulları değerlendirildi. Pazardaki karar vericilerle karar verme kriterleri üzerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirildi. Firma hedefleri, pazarın gelecekteki yapısı ve rekabet koşullarının ortaya çıkartıldığı pazar analizi çalışmasının ardından Sur Kapı için pazarlama stratejisi oluşturuldu.


Haberi paylaşın
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle
yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

29 Eylül 2017

Pazarlama danışmanı ne yapar?

Pazarlama danışmanı ne yapar?Satışlarınız düşüyorsa pazarlama bölümünüzün veya satış ekibinizin satışları artırmak için yapabileceği pek az şey vardır. Oysa size dışarıdan bakan bir pazarlama danışmanı, doğru tekniklerle kaybettiğiniz pazarı size kazand

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandı

Sosyal Medya ve Markalar araştırması yayınlandıÖn sonuçları 11 Mayıs'ta Bilgi Üniversitesi'nde gerçeklextirilen İçerikle Pazarlama Konferansı'nda paylaşılan Sosyal Medyada Markalar konulu araştırmanın sonuçlarını e-kitap olarak indirebilirsiniz.